Ami nem megy, az nem megy...

A Nagyecsed 7–0-s vezetésénél a szünetben félbeszakadt a Tiszalök elleni meccs, mert a vendégek a szünet után nem voltak hajlandóak folytatni a mérkőzést.

Igazuk van!

Ami nem megy, azt nem kell erőltetni. Márpedig objektív adatok mutatják, hogy a tiszalökieknek a futball nevű sportág nem ment szombat délután. Elviselték a hét csapást, de aztán nem volt kedvük folytatni.

Az vesse rájuk az első követ, aki nem érti meg őket.

Megunták. Van ilyen.

Azt mondja a Nagyecsed edzője, hogy ő sajnálja a tiszalöki szurkolókat. A negyedik gólnál ez nem jutott eszébe? És ha mondjuk lett volna folytatás, akkor tizenkettőnél nem sopánkodott volna a tiszalöki ultrák sanyarú sorsán?

Meg azt is mondta a szakember: "sajnálom, hogy idáig fajultak a dolgok."

Már bocsánat, de ki(k) miatt fajultak idáig a dolgok? Tetszett volna beszólni a csapatnak az elején, hogy ötnél álljon meg.

Nem utólag kellene szomorkodni.

Csak mellékesen jegyezzük meg, hogy a felnőttek meccse előtti ifi találkozó ugyanebben a párosításban 26–0-nál szakadt félbe, mert az eleve nyolc játékossal felálló tiszalöki fiatalok közül ketten megsérültek, így véget ért az amúgy színvonalas találkozó.

Ők is tudták, hogy ami nem megy, azt nem kell erőltetni.